Prosimy o uzgodnienie godziny przyjęcia na bezpłatne porady prawne, aby uniknąć zbędnego oczekiwania, pod nr tel

Prosimy o uzgodnienie godziny przyjęcia na bezpłatne porady prawne, aby uniknąć zbędnego oczekiwania, pod nr tel. 56 462 63 61. (© Zdjęcie ilustracyjne/ Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Osoby, które są zainteresowane ochroną prawną i poradą związaną z uzależnieniami oraz przemocą w rodzinie zapraszamy na bezpłatne porady prawne. Dyżur prawnika w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego w Grudziądzu 12 lutego w godz. 10.00-14.00. 

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W GRUDZIĄDZUOsoby, które są zainteresowane ochroną prawną i poradą związaną z uzależnieniami oraz przemocą w rodzinie zapraszamy na dyżur prawnika w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego w Grudziądzu 12 lutego, godz. 10.00-14.00. 

Prosimy o uzgodnienie godziny przyjęcia, aby uniknąć zbędnego oczekiwania, pod nr tel. 56 462 63 61.

Przypomnijmy, Biuro ds. Polityki Prorodzinnej i Przeciwdziałania Przemocy w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu organizuje BEZPŁATNE PORADY PRAWNE, oraz spotkania, które mogą pomóc m.in. w problemach związanych z wykonywaniem władzy rodzicielskiej, ustalaniem osobistych kontaktów z dzieckiem, alimentacją i zaspokajaniem potrzeb rodziny.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

szary prorok (gość)

Jakby się ktoś nie załapał na pomoc 12 lutego w przeciągu tych 4 godzin od godz. 10.00-14.00 to spróbujcie poszukać bezpłatnej pomocy na forum e-prawnik.pl. Jest też możliwość odpłatnej pomocy, ale to dla chętnych. Poza tym dużo aktualnych wiadomości osobiście tam sam znajduje.