Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz - 6:1 [ZDJĘCIA]

Patryk Młynek
Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz - 6:1 [ZDJĘCIA] fot. Patryk Młynek
Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz - 6:1 [ZDJĘCIA]. Elana Toruń nie dała żadnych szans rywalom z Bydgoszczy, zwyciężając w derbach Pomorza 6:1.

Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz - 6:1

86' spotkania: Gol dla Elany! Hat-trick Marcina Majchrzaka.

73' spotkania: Marcin Majchrzak w 73. minucie zdobywa drugą bramkę. Elana - Zawisza 5:1.

67' spotkania: Dawid Zamiatowski strzela gola w 67. minucie. Elana - Zawisza 4:1.

44' spotkania: Tuż przed przerwą piłkę do własnej bramki skierował Mikołaj Pieniądz. Elana - Zawisza 3:1.

33' spotkania: W 33. minucie Arkadiusz Piskorski wyprowadza żółto-niebieskich na prowadzenie.

22' minuta spotkania: W 22. minucie Marcin Majchrzak doprowadza do remisu. Elana - Zawisza 1:1.

10' spotkania: Zawisza w 10. minucie obejmuje prowadzenie. Strzelcem bramki Kamil Kamiński.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani