Grom Osie - Elana Toruń [1:2]

Elana Toruń
Grom Osiek - Elana Toruń [1:2]
Grom Osiek - Elana Toruń [1:2] Elana Toruń
Grom Osie - Elana Toruń [1:2]. Dziewiątą wygraną z rzędu odniosła nasza drużyna na czwartoligowych boiskach. Podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego pokonali na wyjeździe wicelidera rozgrywek – Grom Osie 2:1 (2:1).

Spotkanie mogło idealnie rozpocząć się dla torunian. W szóstej minucie Tomasz Rogóż dośrodkował piłkę w pole karne do Krystiana Tomaszewskiego, ale napastnik Elany trafił w poprzeczkę.

W 18. minucie tuż obok słupka uderzał Piotr Siekirka.

180 sekund później żółto-niebiescy stracili pierwszego gola po 668 minutach. W zamieszaniu futbolówka trafia do Tomasza Mrugalskiego, który umieścił ją w siatce.

Elana podrażniona utratą bramki rzuciła się do odrabiania strat. W 29. minucie świetnie w polu karnym odnalazł się Paweł Mądrzejewski i pokonał Szymona Kmiecika. Torunianie poszli za ciosem i po pięciu minutach objęli prowadzenie. Po rykoszecie golkipera Gromu zmylił Arkadiusz Piskorski.

Po zmianie stron bliscy wyrównania byli gospodarze. Z rzutu wolnego w słupek trafił Jakub Środa.

Obie ekipy konstruowały kolejne akcje, jednak nie potrafili znaleźć drogi do bramki i wynik nie uległ już zmianie.

Grom Osie - Elana Toruń 1:2 (1:2). 1:0 T. Mrugalski (21), 1:1 P. Mądrzejewski (29), 1:2 A. Piskorski (34)

Elana: Kryszak - Mielnik, Czajkowski (żk), Parzyszek, Jarowij - Mądrzejewski - Rogóż, Grube, Majchrzak (69, Janicki), Piskorski (80, Cięgotura) – Tomaszewski (87, Maćkiewicz)

za: elanatorun.com