Grom ponownie zwycięski, cenne punkty na Radzyniance. Wyniki 21. kolejki ligi okręgowej

Piotr Pubanz
Piłkarze Gromu Więcbork pokonali w przedświąteczną sobotę Radzyniankę Radzyń Chełmiński 2:1 (1:1) zdobywając tym samym komplet punktów w drugim, kolejnym spotkaniu.

Dla miejscowych gole strzelali Przemysław i Bartłomiej Kosmela. Wygrana pozwoliła awansować gromowcom na 11 miejsce w lidze okręgowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.
Piłkarze Gromu Więcbork pokonali w przedświąteczną sobotę Radzyniankę Radzyń Chełmiński 2:1 (1:1) zdobywając tym samym komplet punktów w drugim, kolejnym spotkaniu. Dla miejscowych gole strzelali Przemysław i Bartłomiej Kosmela. Wygrana pozwoliła awansować gromowcom na 11 miejsce w lidze okręgowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania. Piotr Pubanz
Drugą z rzędu wygraną zanotowali piłkarze więcborskiego Gromu i w tabeli ligi okręgowej wskoczyli na 11. miejsce.

GROM WIĘCBORK – RADZYNIANKA RADZYŃ CHEŁM. 2:1 (1:1) Bramki: Przemysław Kosmela, Bartłomiej Kosmela. GROM: Ajtner – Bilicki (Lizik), Janicki, Meyer, Sz.Przybylski, M.Przybylski, P.Kosmela, Adamski, Błociński (Gołaszewski), Tuński, B.Kosmela (M.Kosmela).

To był kolejny bardzo ważny mecz dla piłkarzy z Więcborka, którzy potrzebują punktów, aby wydostać się ze strefy spadkowej. Obawa przed meczem była spora, bo gromowcy w historii spotkań V ligi z Radzynianką jeszcze nigdy nie wygrali. Już pierwsze minuty pokazały, że obu ekipom zależało na wygranej, więc na boisku było ciekawie. Drużyny grały otwartą piłkę, stwarzały sobie okazje pod bramką, choć tych stu procentowych nie było zbyt wiele. Do przerwy zarówno Radzynianka, jak i Grom strzelili po golu.

Druga połowa toczyła się w podobnym tempie, chociaż największe zagrożenie pod bramkami stwarzały stałe fragmenty gry. Więcej szczęścia mieli gospodarze, którzy zdołali wyjść na prowadzenie, którego nie oddali do końcowego gwizdka sędziego. W następnej kolejce Grom pauzuje, a następnie ponownie zagra za „sześć punktów” podejmując Promień Kowalewo.

>>Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania<<

Pozostałe spotkania 21. kolejki. Naprzód – Victoria 0:3, Cyklon – Promień 0:2, Mustang – Sokół 2:0, Unia – Sportis 2:4, Gryf – Pomorzanin 0:3 (wo).

1. SP Zawisza Bydgoszcz 20 52 53-13
2. Mustang Ostaszewo 19 42 40-21
3. Start Pruszcz 19 40 48-12
4. Pomorzanin Serock 20 35 34-24
5. Sportis Łochowo 19 34 33-20
6. Naprzód Jabłonowo 20 33 30-34
7. Cyklon Kończewice 19 31 34-21
8. Flisak Złotoria 20 25 28-38