Kamery ONLINE w Toruniu. Nie wychodząc z domu, będąc w dowolnym zakątku świata - możesz zajrzeć do Torunia! A to dzięki kamerom internetowym pokazującym uroki Grodu Kopernika. Po prostu Toruń live.

Nie ma tych kamer jeszcze zbyt wiele, więc prezentujemy te, które znamy, licząc na podanie nam linków do innych, których jeszcze nie znamy. Dzięki nam Toruń będzie bliżej świata, a może świat bliżej Torunia?...

Panorama Torunia od strony Wisły

Rynek Staromiejski

Kamera LIVE - Czerwona Droga

Kamera LIVE - Aleja Jana Pawła II

Świątynia Jana Pawła II WSKSIMUMK parking przed Rektoratem

UMK miasteczko akademickie

Kamera w Lubiczu


Ciechocinek: Fontanna - Grzybek

Ciechocinek - Tężnie

ZOBACZ: CO SIĘ DZIEJE W NASZYM MIEŚCIE
Zobacz też: Kamery LIVE w miastach województwa Kujawsko-Pomorskiego
Ciekawe filmy z Kujawsko-Pomorskiego

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz!
∨ Czytaj dalej


Poinforuj nas o swojej imprezie !
Dodaj za darmo swoją firmę do naszej bazyKomentarze (63)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Przykosa (gość)

Szanowna redakcjo.Byłem przekonany,że osoby zarządzające tą stroną,są także odpowiedzialni za pracę kamer.Niestety pomyliłem się za co przepraszam.Teraz wiem do kogo kierować pretensje i komu św Mikołaj powinien wymierzyć rózgi.Urzędnikom z UM.

Przykosa (gość)

No proszę,toż to cud,że kamery działają.Wiem czyja to zasługa,zapewne św.Mikołaja.A dla tych którzy są odpowiedzialni za prawidłowe działanie kamer,św.Mikołaj powinien dać takie rózgi,żeby przez dwa tygodnie tańczyli bez muzyki

Waldemar (gość)

Witam ,teraz juz dwie kamerki sa zepsute .Wybory w Toruniu nic nie pomogly .DZIADOSTWO ::;NIESTETY:!!!!!!!!!

Przykosa (gość)

Panie redaktorze Młynek!!!!!!!! Nie bądź pan strusiem i nie chowaj głowy w piasek,bo kamera na lewym brzegu Wisły pokazuje ciemność.Co na to szanowny pan redaktor Młynek?

Waldemar (gość)

Mysle,niestety ze nic nie bedzie zrobione w tym kierunku ,nie tylko przed wyborami bo nikogo to nie obchodzi niestety wszyscy Maja to gdzies!!!!!!

lester (gość)

Jak myślicie? Przed wyborami ruszy kamera po drugiej stronie Wisły?

Przykosa (gość)

Zawsze starałem pisać moje uwagi,jak przystało na cywilizowanego człowieka.Widzę,że to nie przynosi skutku.Całkowicie się zgadzam z panem Waldemarem.Kamera zainstalowana na dworze Artusa pokazuje faktycznie srające gołębie.Z kolei kamera na lewym brzegu Wisły Pokazuje,ale ciemność.A co na to p.Redaktor Tomasz Młynek?Proponuję dobrać się do tej ekipy,która jest odpowiedzialna za poprawne działania kamer i wywalić ich na zbity ryj.

WALDEMAR (gość)

WITAM;GOTYK NA DOTYK TO OGLADAMY NA CODZIEN Z DACHU DWORU ARTUSA SRAJACE GOLEBIE :LUDZIE TO CO MY PISZEMY TEGO NIKT NIE CZYTA NIESTETY A PAN PREZYDENT MA TO GDZIES :TO I TAK NIC NIE DA ; NADAL BEDZIEMY OGLADALI GOLEBIE I DACHY:POZDRAWIAM :

Przykosa (gość)

I co z tego,że gro ludzi psioczy na brak przekazu z kamery na lewym brzegu Wisły,to głos wołającego na puszczy.Panie Prezydencie Zalewski,gdzie ten słynny slogan gotyk na dotyk.Chyba Pan Prezydent nie pamięta a niedługo wybory.Ja sobie zapamiętam.

Przykosa (gość)

Partaczunie!!!!!!!!! Znów od dłuższego czasu nie ma przekazu z kamery,która pokazywała panoramę Torunia.Czy jeszcze w tym roku zobaczymy przekaz z w/w kamery.Panie Prezydencie Zalewski,ciemność widzę.

Waldemar (gość)

Oczywiscie zgadzam sie z opinia Pana Kalinowskiego,i czekamy na reakcje .