Kamery na Toruń. Toruń live. Kamery w Toruniu. Zobacz

Kamery ONLINE w Toruniu. Nie wychodząc z domu, będąc w dowolnym zakątku świata - możesz zajrzeć do Torunia! A to dzięki kamerom internetowym pokazującym uroki Grodu Kopernika. Po prostu Toruń live.

Nie ma tych kamer jeszcze zbyt wiele, więc prezentujemy te, które znamy, licząc na podanie nam linków do innych, których jeszcze nie znamy. Dzięki nam Toruń będzie bliżej świata, a może świat bliżej Torunia?...

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz!
Poinforuj nas o swojej imprezie !
Dodaj za darmo swoją firmę do naszej bazy


Panorama Torunia od strony Wisły

Rynek Staromiejski

Kamera LIVE - Czerwona Droga

Kamera LIVE - Aleja Jana Pawła II

Świątynia Jana Pawła II WSKSIM


UMK parking przed Rektoratem

UMK miasteczko akademickie

Kamera w Lubiczu


Ciechocinek: Fontanna - Grzybek

ZOBACZ: CO SIĘ DZIEJE W NASZYM MIEŚCIE
Zobacz też: Kamery LIVE w miastach województwa Kujawsko-Pomorskiego
Ciekawe filmy z Kujawsko-Pomorskiego
∨ Czytaj dalej

Komentarze (49)

avatar
avatar
Kalinowski (gość) 7265

Witam Panie Prezydencie Torunia,może do Pana dotrze mój apel o ustawienie kamer w sensownym miejscu i oczywiście HD ponieważ jest to wymóg czasu, promocja miasta i Pana Urzędu.Zobaczymy czy słychać głos ludu a może będzie jak zwykle.Pozdrawiam tylko w przypadku realizacji .

avatar
9253 (gość)

Widze ze od 05.06 nikt tutaj niestety nie odwiedza .Nadal ogladamy Dachy i Golebie ,to wstyd .Toruniak.Pozdrawiam

avatar
2157 (gość)

A juz myslalem ze ta Kamera zostanie przeniesiona w jakies noralne miejsce gdzie bedzie mozna ogladac Torun a nie Dachy i Golebie ,SZKODA

avatar
Przykosa (gość)

I znów kamera umieszczona na lewym brzegu Wisły dostała paraliżu i pokazuje tylko jedno ujęcie.A ekipa konserwatorska śpi.Czy ktoś z władz Torunia nie może zrobić z tym porządku?

avatar
4054 (gość)

Witam,mam nadzieje ze ta Kamera z Dworu Artusa zostanie przeniesiona w lepsze miejsce , bedzie widac i Kopernika i Ratusz.Proponuje z ul. Zeglarskiej .Pozdrawiam .

avatar
Przykosa (gość)

Mam pytanie do ekipy zajmującej się kamerami.Dlaczego Nie jest pokazywana kotwica,która jest symbolem niepodległości TORUNIA,oraz pierwszej szkoły Marynarki Wojennej w Toruniu.Dlaczego najpiękniejsza z bram,brama klasztorna Została pominięta a wyeksponowane są chaszcze. Pokazujcie na miły Bóg to co, w Toruniu jest najpiękniejsze.

avatar
Waldemar (gość)

Witam,ciesze sie ze kamery dzialaja w toruniu ale naprawde czy ta kamera z Dworu Artusa musi byc w tym miejscu ,przeciez tam widac tylko dachy ,golebie i kawalek Ratusza a Pomnik Kopernika to nie wiadomo co to jest.Jest tyle innych miejsc na ustawienie kamery .Prosze przemyslec to powaznie .Pozdrawiam .

Wybierz kategorię