Tradycyjnie w hali MKS Start odbył się kolejny memoriał im. Edmunda Brylińskiego w podnoszeniu ciężarów. Była to już XVIII edycja młodzieżowej imprezy.

W zawodach wzięli udział zawodnicy w następujących grupach wiekowych: junior do lat 16, junior do lat 18, junior do lat 20, młodzieżowiec do lat 23.

Memoriał jest sposobem uczczenia pamięci Edmunda Brylinskiego. Był on trenerem koordynatorem okręgu toruńskiego, makroregionu pomorskiego i kadry juniorów Polskiego Zwiazku Podnoszenia Ciężarów. W latach 1985-1994 pracował w MKS „START" Grudziądz, z którym awansował do I ligi w 1993 r.

Wśród jego wychowanków byli m.in.: Mariusz Sułecki, Paweł Ziółkowski, Jerzy Śliwiński, Roman Holz, Rafał Kurcz, Janusz Kochański, Grzegorz Karczewski i Eugeniusz Sułecki.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!