Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty - 14 marca 2013, Operon [Pytania, Odpowiedzi]

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem już za nami. W czwartek 14 marca trzecioklasiści rozwiązywali zadania, które po raz szósty przygotowały Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oraz Grupa Wydawnicza Polskapresse.

Test Trzecioklasisty. Sprawdź odpowiedzi!
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem już za nami (© arch. Polskapresse)

Sprawdzian trzecioklasisty 2013 z Operonem. Egzamin z polskiego i matematyki [TESTY I ODPOWIEDZI]Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2013 z Operonem to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności. 14 marca trzecioklasiści w całym kraju pisali testy z języka polskiego i matematyki. Jak im poszło? Jakie są odpowiedzi? Testy i odpowiedzi do nich opublikujemy już w piątek 15 marca.

Szukajcie ich tutaj: Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2013 z Operonem [ARKUSZ, TEST, ZADANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA] "> Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2013 z Operonem [ARKUSZ, TEST, ZADANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA]

Skończyliście test? Podzielcie się wrażeniami: Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2013 z Operonem. Skończyliście? Jak poszedł test? "> Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2013 z Operonem. Skończyliście? Jak poszedł test?
∨ Czytaj dalej

Komentarze (10)

avatar
avatar
Wiktoria Dudajek (gość)

Trudny!! Boję się. Jak zobaczę odp. zabiję się. Zawsze dostaję 1, więc nie dziwiłabym się gdybym teraz dostała.

avatar
niezadowolona - Kasia (gość)

usuńcie strone bo jest niepotrzebna !!! gdzie sa pytania i odp testu??? nie umiecie prowadzic strony

avatar
ANETKA (gość)

POMÓZ NASZEMU MAŁEMU MISTKU BIELAWA I ZAGŁOSUJ KAZDY MOŻE ODDAĆ 5 GŁOSÓW DZIEKUJE http://dolnyslask.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/47,bielawa-rozbudowa-bazy-sportowej,1051,id,t,kid.html

Wybierz kategorię