(© arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zobacz arkusz sprawdzianu kompetencji trzecioklasisty, który 29 marca 2012 r. rozwiązywali uczniowie [TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI].

JĘZYK POLSKI - TEST

JĘZYK POLSKI - ODPOWIEDZI

MATEMATYKA - TEST

MATEMATYKA - ODPOWIEDZI


Test i odpowiedzi będą dostępne w piątek, 30 marca 2012, ok. godz. 14.

Co było na sprawdzianie trzecioklasisty z Operonem?

Na części z języka polskiego uczniowie czytali tekst o Euro 2012 i kibicowaniu. Musieli także odpowiedzieć na pytania związane z tym tekstem. Do napisania mieli także list.

Na części z matematyki uczniowie musieli m.in. porównać wagę piłek i odczytać datę na kalendarzu.

"Matematyka była naprawdę prosta i większość dzieci spokojnie sobie poradziła z rozwiązaniem wszystkich zadań. Trudniejsze były niektóre zadania z jęz. polskiego, no i oczywiście napisanie listu według obowiązujących zasad na temat dyscypliny sportowej. Mam nadzieję, że jutro przekonamy się, że dzieci wypadły dobrze, a nawet bardzo dobrze" - pisze jeden z rodziców w serwisie natablicy.pl.


To już piąta edycja sprawdzianu trzecioklasisty z Operonem. Partnerem wydarzenia jest Grupa Wydawnicza Polskapresse, w tym serwis natablicy.pl.


Zobacz wszystko o Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty 2012 z Operonem w serwisie NaTablicy.pl
Codziennie rano najświeższe informacje z regionu prosto na Twojš skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Dodaj swój artykuł. Dodaj swoje zdjęcia


Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

krasucka (gość)

beatka krasucka
Ten sprawdzian mi się podoba ponieważ jest ciekawy///////////////////////////////////