Pałac Bydgoszcz po morderczej walce przegrał z Aluprofem Bielsko-Biała! [ZDJĘCIA]

Rafał Babraj
Wygrana była o krok! Niestety ostatecznie siatkarki Pałacu Bydgoszcz po ciężkiej walce uległy Aluprofowi Bielsko-Biała. Liderki rozgrywek musiały się mocno natrudzić, aby poradzić sobie z dobrze dysponowanym zespołem gospodarzy.

Pierwszy set zapowiadał łatwe zwycięstwo lidera, jako że Aluprof Bielsko-Biała wygrał tą część meczu 25:19. Drugi set pokazał jednak, że siatkarki Pałacu Bydgoszcz nie zamierzają poddać się bez walki. Po bardzo wyrównanej grze i nerwowej końcówce, przełamały wyżej notowane rywalki i wygrały 29:27.

A potem... poszły za ciosem! Trzecia część meczu to był popis naszych zawodniczek, które dosłownie zdeklasowały przewniczki! Wygrały 25:13 i zapachniało niespodzianką...

Jednak w czwartym secie liderki pokazały, dlaczego właśnie to one przewodzą w tabeli, zwyciężajac 25:20. O wyniku spotkania zadecydować miał więc tie-break. Niestety, minimalnie lepsze okazały się siatkarki z Bielska-Białej.

Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (19:25, 29:27, 25:13, 20:25, 13:15)