Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  6 : 2 (4:0)
Radosław Wisz 4 (20, 42, 52, 72), Piotr Nadzieja (7), Jarosław Plewa (23), - Patryk Marcinkowski (79), Dawid Niemczewski (82)

W 12 kolejce goście na własnym boisku wygrali wysoko z Pałuczanką i do Barcina przyjechali z myślą powalczenia o kolejne trzy punkty. Tym razem boisko zweryfikowało która z drużyn jest lepsza. Już do przerwy gospodarze cztery razy zmusili golkipera Mateusza Piwowarczyka z Jezior Wielkich do wyciągania piłki z bramki. Dobry dzień miał Radosław Wisz, który do przerwy i w drugiej połowie strzelił cztery gole. Po jednej bramce strzelili Piotr Nadzieja i Jarosław Plewa. W końcówce goście zdobyli dwie bramki, które nie miały większego znaczenia na końcowy wynik.

Info z Polski 09.10.2017
Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 : 2 (4:0) Radosław Wisz 4 (20, 42, 52, 72), Piotr Nadzieja (7), Jarosław Plewa (23), - Patryk Marcinkowski (79), Dawid Niemczewski (82) W 12 kolejce goście na własnym boisku wygrali wysoko z Pałuczanką i do Barcina przyjechali z myślą powalczenia o kolejne trzy punkty. Tym razem boisko zweryfikowało która z drużyn jest lepsza. Już do przerwy gospodarze cztery razy zmusili golkipera Mateusza Piwowarczyka z Jezior Wielkich do wyciągania piłki z bramki. Dobry dzień miał Radosław Wisz, który do przerwy i w drugiej połowie strzelił cztery gole. Po jednej bramce strzelili Piotr Nadzieja i Jarosław Plewa. W końcówce goście zdobyli dwie bramki, które nie miały większego znaczenia na końcowy wynik. Zobacz także: Pałuczanka Żnin - Kujawy Markowice [zdjęcia] Info z Polski 09.10.2017 Mirosław Woźniak
W 12. kolejce goście na własnym boisku wygrali wysoko z Pałuczanką i do Barcina przyjechali z myślą powalczenia o kolejne trzy punkty. Tym razem boisko zweryfikowało, która z drużyn jest lepsza.

INFO Z POLSKI 9.11.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju