Dąbrowa z pucharem Burmistrza Kamienia! Wyniki Gminnego Turnieju Piłki Plażowej

Piotr Pubanz
Dąbrowa okazała się najlepsza podczas rozgrywanego na plaży nad Jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim turnieju o Puchar Burmistrza Kamienia. W zawodach udział wzięło siedem zespołów, a Dąbrowa w finale 2:1 pokonała Orzełek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów. Piotr Pubanz
Zwycięstwem piłkarzy z Dąbrowy zakończył się Gminny Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego, który rozegrano na plaży nad jeziorem Mochel.

Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, a Dąbrowa w finale 2:1 pokonała Orzełek. Trzecia lokata przypadła Płociczowi, który 5:3 zwyciężył Dąbrówkę. Najlepsze trzy drużyny zostały wyróżnione medalami, triumfator turnieju otrzymał z rąk Prezesa Gminnego Zrzeszenia LZS Sławomira Czapiewskiego główne trofeum, puchar burmistrza Kamienia.

Zawody sędziowali: Michał Lica, Tomasz Czapiewski i Bogusław Szwochert, który był jednocześnie organizatorem zawodów. W najbliższą niedzielę nad Mochlem rozegrany zostanie Otwarty Turniej Piłki Plażowej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Więcborku.

Wyniki Dąbrówka – Płocicz 5:1, Cerkwica – Zamarte 5:0, Obkas – Dąbrowa 4:1, Orzełek – Płocicz 3:3 (2:1), Zamarte – Dąbrowa 5:1, Cerkwica – Obkas 6:1, Dąbrówka - Zamarte 3:3 (5:4), Obkas - Płocicz 1:4. Mecz o 3. miejsce Płocicz – Dąbrówka 5:3. Finał Dąbrowa – Orzełek 2:1.