Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Elana Toruń - Arka Gdynia. Migawki przedmeczowe ze sparingu [ZDJĘCIA]

Patryk Młynek
Elana Toruń - Arka Gdynia 1 : 1
Elana Toruń - Arka Gdynia 1 : 1 Patryk Młynek
Elana Toruń - Arka Gdynia 1 : 1. W sparingowym meczu w Toruniu padł remis. 9 drużyna 1 ligi nie dała rady pokonać toruńskiego zespołu. Był to z pewnością duży sprawdzian dla podopiecznych Roberta Kościelaka. Zobacz migawki przedmeczowe z tego sparingu.

Elana Toruń - Arka Gdynia 1 : 1 - Migawki przedmeczowe ze sparingu

Marcin Wróbel pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Patryku Ciężkowskim. Po zmianie stron przewagę uzyskała Arka Gdynia i w 69. minucie do wyrównania doprowadził Marcus Vinícius.

Było widać różnice między zespołami, szczególnie w kulturze gry. Ten sparing to dla nas bardzo duże doświadczenie. Chce bardzo podziękować chłopakom z Gdyni, że przyjechali do Torunia, bo były problemy z tym sparingiem. Wynik cieszy, morale drużyny utrzymane także miejmy nadzieje, że będzie tylko lepiej. Druga połowa była gorsza w naszym wykonaniu. Szczególnie Marcus Vinicius bardzo dobry zawodnik robił z nami co chciał
– powiedział po spotkaniu Robert Kościelak, trener Elany.