II liga. Porażka juniorów Krajny [zobacz zdjęcia]

Piotr Pubanz
Gospodarze do przerwy prowadzili po golu Łukasza Cieślika, ale w drugiej połowie popełnili zbyt dużo błędów w defensywie, tracąc 5 bramek.

Drugie trafienie dla miejscowych było dziełem Cypriana Błaszczyńskiego. Sezon młodzi krajanie zakończą meczem w Bydgoszczy z rezerwami CWZS. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego meczu.

Kibic Liverpoolu, pobity przez fanatyków Romy, walczy o życie. Klopp: To tylko piłka nożna, to nigdy nie powinno się wydarzyć
Gospodarze do przerwy prowadzili po golu Łukasza Cieślika, ale w drugiej połowie popełnili zbyt dużo błędów w defensywie, tracąc 5 bramek. Drugie trafienie dla miejscowych było dziełem Cypriana Błaszczyńskiego. Sezon młodzi krajanie zakończą meczem w Bydgoszczy z rezerwami CWZS. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego meczu. Kibic Liverpoolu, pobity przez fanatyków Romy, walczy o życie. Klopp: To tylko piłka nożna, to nigdy nie powinno się wydarzyć Piotr Pubanz
W swoim ostatnim meczu na własnym boisku w II lidze juniorów sępoleńska Krajna nie sprostała bydgoskiej Polonii, ulegając rywalowi 2:5.