18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Pamięci

(gaz)
Chcesz zbliżyć się do granic swojej pamięci?? Chciałbyś zmierzyć się z najlepszymi "mózgami pamięciowymi"? Poczuć dreszczyk emocji, sprawdzając możliwości pamięci? Weź udział w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci, pod protektoratem World Memory Sport Council oraz Tony Buzan'a - światowej sławy prekursora mnemotechnik . Skierowane są one do mieszkańców całego kraju. Odbędą się w Bydgoszczy 22 maja w Wyższej Szkole Gospodarki.

Nie ma żadnego limitu wieku uczestników, konieczna jest tylko umiejętność czytania i pisania. Nie trzeba być geniuszem, aby spróbować swych sił w zawodach. Mistrzostwa dają możliwość udziału w 10 dyscyplinach. W każdej konkurencji uczestnicy otrzymują fragment tekstu czytanego i słuchanego (np. nazwiska, liczby, daty czy słowa). Zadaniem zawodników jest zapamiętanie jak największej ilości danych w określonym czasie. Następnie, uzyskane informacje należy możliwie wiernie odtworzyć.
Każdy chętny do uczestnictwa musi dokonać rejestracji na stronie http://www.mistrzostwapamieci.pl__ (tam znajduje się formularz zgłoszeniowy, forum Mistrzostw Pamięci oraz szczegółowe informacje)
Przed mistrzostwami organizowane będą w Bydgoszczy spotkania w trakcie których można będzie dowiedzieć się więcej na temat Mistrzostw oraz metodach skutecznego zapamiętywania , na przykład o mnemotechnikach metodą SPW. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 28 kwietnia na godz. 17:00 w EMPIK-u w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 15.
Wkrótce będą miały miejsce także spotkania promocyjne w Wyższej Szkole Gospodarki dotyczące mnemotechnik oraz Mistrzostw Pamięci . W Bydgoszczy odbędzie się 6 maja godz. 18:00, natomiast na WSG w Toruniu 12 maja na godz. 14:00.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kujawskopomorskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto