Nie będzie prądu w regionie [2-6 października]. Sprawdźcie gdzie

JJ
naszemiasto.pl
Kolejne planowane wyłączenia prądu w regionie.

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
2 października 8:00 - 11:00 stacja ELTOR dla miejscowości Brodnica ulice Sikorskiego i Okrężna.
3. października 10:00 - 13:00 Linia Mszano Hydrofornia obwód 200.

Gmina Górzno
3.10.201708:00 - 11:00 Stacja Miesiączkowo 9.

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
3.10.201708:00 - 16:00 Stacja Szosa Kowalewska 2.

Gmina Biskupiec
3.10.2017 13:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. 03.10.2017 8:30 - 10:30
3.10.2017 8:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 7, 8, 15, 16, 17, 18.
4.10.2017 8:30 - 10:30 04.10. 2017 13:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 14, 20.
4.10.2017 8:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 2, 3, 4, 11, 12.

Gmina Jabłonowo
3.10.2017 10:00 - 16:00 Linia Piecewo 1 obwód 100.

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
4.10.2017 8:00 - 16:00 Stacja Nawra 1.

Region Grudziądz

Gmina Rogóźno
2.10.2017 7:00 - 8:00 Kłódka, Rogóźno-Zamek
3.10.2017 15:00 - 16:00 Rogóźno, Rogóźno-Zamek

Gmina Papowo Biskupie
2.10.2017 8:00 - 14:00 Papowo Biskupie

Gmina Kijewo Królewskie
2.10.2017 9:00 - 13:00 Płutowo

Gmina Książki
2.10.2017 9:00 - 14:00 Książki, Osieczek

Miasto Wąbrzeźno
3.10.2017 8:00 - 14:00 Wałycz, Wąbrzeźno

Region Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZOŁÓWEK2 2.10.2017 8:00 - 16:00

Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZAMANIN KOLONIA 02.10.2017 8:30 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIAŁKIE OPIELANKA1 2.10.2017 9:00 - 12:00

Gmina Izbica Kujawska
2.10.2017 12:00 - 15:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NACZACHOWO 1

Gmina Bytoń
3.10.2017 8:00 - 12:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 1, 2, 3, 4, 5. NASIŁOWO 3, LITYCHOWO 3

Gmina Osięciny
3.10.2017 8:00 - 16:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BEŁSZEWO 4
4.10.2017 13:00 - 17:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, 3 ,NAGÓRKI 1, POCIERZYN 1, 2, HAMAR, MBM, SĘCZKOWO 3

Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek
3.10.2017 9:00 - 11:00 Ciechocinek ulice gen. Józefa Bema, Miodowa, Juliusza Słowackiego

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
3.10.2017 9:00 - 12:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 2
4.10.2017 7:00 - 09:00 4.10.2017 13:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZDUNY 1, 2, 3, WILKOSTOWO 1, 2, 3, 4, OPOKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, GRABIE 1, 2, 3, OPOCZKI 1, 2, 3, BRONISZEWO 2, PRZYBRANOWO 2, 5, PODGAJ 1, 2, 3, 4, Wiatraki, GOSZCZEWO 1, 2
4.10.2017 9:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OPOKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, GRABIE 1, 2, 3, OPOCZKI 1, 2, 3, ZDUNY 3

Gmina Piotrków Kujawski
3.10.2017 11:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEWÓZ 1 i 3

Gmina Lubraniec
4.10.2017 8:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONIEC 3

Region Rypin

Gmina Brzuze
2.10.2017 8:00 - 16:00 Stacja Brzuze 2 obwód 100 kierunek Witkowski.
2.10.2017 12:00 - 15:00 Stacja Dobre 2.

Gmina Wielgie
2.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Zakrzewo 1.
2.10.2017 8:30 - 13:30 Stacje Piaseczno 2, Orłowo 5.
3.10.2017 8:00 - 18:00 Stacja Nowa Wieś 1 k/Wielgiego.
3.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Zakrzewo 2.
3.10.2017 8:00 - 09:30 3.10.2017 14:00 - 18:00 Stacje Szczepanki 4, Nowa Wieś 1, 2, 4, 6 k/ Wielgiego.

Miasto i Gmina Lipno
2.10.2017 8:00 - 18:00 Stacja Głodowo Rumunki 1.
4.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Maliszewo 10.

Gmina Brzuze, Gmina Wąpielsk
2.10.2017 8:30 - 12:30 Stacje Marianowo 1, 2.

Gmina Skrwilno
3.10.2017 8:00 - 19:00 Stacja Okalewo 3.

Gmina Wielgie, Gmina Skrwilno
3.10.2017 8:00 - 09:30 i 3.10.2017 15:00 - 19:00 Stacje Budziska od 1 do 5, Okalewo 11, Przywitowo 4, Szustek 5.

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie
3.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Piątki 1.

Gmina Chrostkowo
3.10.2017 9:00 - 14:00 Stacja Stalmierz 4 obwód 100 kierunek Raciborski oraz obwód 200 kierunek szosa.

Miasto i Gmina Rypin
4.10.2017 8:00 - 19:00 Stacja Dylewo 2.

Gmina Skępe
4.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Czermno 3.

Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Wielgie, Miasto i Gmina Rypin
4.10.2017 9:00 - 15:00 Stacje Krojczyn od 1 do 8, Krępa 1, 2, Tulibowo 1, 2, Szpiegowo 4, 6, Zaduszniki 8, Zarzeczewo 2.

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
2.10.2017 00:00 - 4:00 Stacja Kopernika 2 Toruń Stacja Kopernika 2 ul. Kopernika, Żeglarska, Św. Ducha, Rynek Staromiejski
2.10.2017 8:00 - 15:00 Stacje Kaszczorek 3, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 16 Toruń ulice Smocza, Dyngusowa, Szczęśliwa, Dożynkowa, Serdeczna, Kubusia Puchatka, Złotej Rybki, Gościnna, Balladyny, Rodzinna, Przyjemna, Mistrza Twardowskiego, Zakosy, Księżycowa, Przy Skarpie, Srebrzysta, Turystyczna, Gwiaździsta, Krajoznawcza, ks. Stanisława Paluszyńskiego
2.10.2017 10:00 - 15:00 Stacja Żwirki i Wigury ul Żwirki i Wigury 23, Sz. Chełmińska 137-173
3.10.2017 8:00 - 15:00 Toruń Stacje NESTE , Kotwica Toruń ulice Stanisława Przybyszewskiego, Bydgoska, Szosa Bydgoska

Gmina Łubianka
2.10.2017 8:00 - 15:30 Stacja Wybcz 2 ul. Solidarności, Orna, Andersa, Tynieckiego,
3.10.2017 8:00 - 15:30 Stacja Wybcz 2 ul. Solidarności, Orna, Andersa, Tynieckiego,

Gmina Lubicz
2.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Oświetlenie Autostrady
2.10.2017 9:30 - 13:30 Stacja Jedwabno 2 Jedwabno , Młyniec Pierwszy ulica Rogówska

Gmina Zła Wieś Wielka
3.10.2017 7:30 - 13:00 Stacje Rzęczkowo 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11 POM, Łążyn k/ Rzęczkowa 1, 2, 4, 5,Hydrofornia Łążyn 3 k/ Rzęczkowa, Elektrownia Wiatrowa Rzęczkowo, Stacje Cichoradz 1 PGR, Cichoradz 2, Siemoń 4, 5, 6, 9, 12, 13 Siemoń , Rzęczkowo ulica Makowa, Cichoradz , Łążyn , Łążyn , Bierzgłowo ulica Składowa

Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Czernikowo
3.10.2017 8:30 - 14:30 Stacja Januszewo 1

Gmina Kowalewo Pomorskie
4.10.2017 8:30 - 14:30 Stacja Pruskołąka 1 obw. 300 kierunek Szewa

Gmina Obrowo
4.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Łążynek 2 obw. 100 kierunek Małszyce

Region Włocławek

Gmina Choceń
2.10.2017 8:00 - 11:00 Borzymowice, Niemojewo
2.10.2017 8:00 - 11:30 stacja Niemojewo 1

Gmina Brześć Kujawski, Gmina Chodecz
2.10.2017 8:30 - 12:00 Brześć Kujawski, Rumaki, Sokołowo-Parcele, Sokołowo, Rzadka Wola, Guźlin, Ruda Lubieniecka

Gmina Lubień Kujawski
2.10.201711:30 - 14:30 stacja Rutkowice 1

Gmina Brześć Kujawski
3.10.2017 8:30 - 11:30 Brzezie, Klementynowo
4.10.2017 9:00 - 12:00 Wieniec 7 obwód 200

Miasto i Gmina Włocławek
3.10.2017 8:30 - 13:30 Telążna Leśna

Gmina Choceń, Gmina Chodecz
4.10.2017 7:00 - 17:00 i 06.10.201713:00 - 17:00 Brzyszewo, Przyborowo, Chodeczek, Wola Adamowa, Lubieniec, Niwki, Końce, Piotrowo, Micielno, Ługowiska

Gmina Choceń, Miasto i Gmina Włocławek
4.10.2017 8:30 - 11:30 Lijewo, Łagiewniki, Poddębice

Gmina Fabianki
4.10.2017 8:30 - 12:00 Świątkowizna, Chełmica Mała, Nasiegniewo

INFO Z POLSKI 28.09.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3