OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Olaf Wójtowicz zanotował podwójnego hat-tricka w 11. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej WA
Rozegrano mecze 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Podsumowanie - podajemy też klasyfikację strzelców i asystentów.

W meczu beniaminków w Solcu, efektowną wygraną zanotował lider tabeli, który rozbił Noteciankę. Zespół z Pakości w tygodniu toczył wyrównany bój w Pucharze Polski z trzecioligową Unią Janikowo (porażka 0:1), a w sobotę wyraźnie zabrakło sił.
Na dodatek od 31 minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łukasza Gryglewicza.

Warto podkreślić cztery gole Sebastiana Packa. Był też faulowany przy rzucie karnym, który wykorzystał powracający po kontuzji Szymon Babiarz oraz asystował przy bramce nr 1.

Prawdziwy popis strzelecki urządził swojej byłej drużynie Olaf Wójtowicz, który strzelił aż 6 goli Pomorzaninowi. Zawodnik Startu zanotował hat-tricka w rekordowe 8 minut. Trzy asysty na swoim koncie w tym meczu zapisał Marcin Wanat.

Lech mógł wygra wyżej, ale rzutu karnego w doliczonym czasie gry nie wykorzystał Jakub Trędewicz (strzał obronił bramkarz Kujawianki Izbica Adrian Olejnik).

Dziesiąty mecz bez straty gola (ósmy z rzędu) zanotowała Włocłavia, która ma najlepszą defensywę w Polsce wśród 21 grup czwartej ligi. Bramkarz Łukasz Zapała niepokonany jest już od 724 minut.

Najciekawszy mecz rozegrano w Świeciu, gdzie dopiero w ostatnich pięciu minutach padły gole. Spotkanie ostatecznie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów. Szóstą z rzędu porażkę zanotowała Unia Gniewkowo. Znów doświadczony Adam Młodzieniak zapewnił cenny punkt Orlętom. BKS i Pomorzanin nadal bez zwycięstwa.

Wyniki 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Lech - Kujawianka 3:1 (1:0), Maciej Rożnowski (16), Maciej Jankowski (49), Kamil Sternicki (83) - Kacper Wojtyszyn (57)
Unia Solec - Notecianka 8:0 (6:0), Krzysztof Szal 2 (13, 15), Sebastian Pacek 4 (25, 29, 37, 41), Daniel Katerla (51), Szymon Babiarz (90, karny)
Pomorzanin - Start 0:6 (0:3), Olaf Wójtowicz 6 (30, 33, 38, 47, 56, karny, 61)
Sparta - Lider 3:1 (1:0), Bartosz Kaczyński (23), Maciej Tuptyński (71), Grzegorz Domżalski (73) - Kacper Żuchowski (65)

Sparta Brodnica wygrała z Liderem Włocławek 3:1

Sparta Brodnica - Lider Włocławek 3:1 w meczu 11. kolejki 4....

Chełminianka - Orlęta 1:1 (0:0), Piotr Kaczkowski (77) - Adam Młodzieniak (87)
Unia G. - Pogoń 0:4 (0:0), Krzysztof Chojnacki (54), Piotr Mroziński (78), Maciej Sieradzki (84), Jay Jaskólski (90+2)
Wda - Chemik Moderator 1:1 (0:0), Karol Maliszewski (89) - Patryk Perliński (85)
Włocłavia - Sportis 2:0 (1:0), Kamil Kuropatwiński 2 (22, 83)

Mecz Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo, 16 października 2021.

Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo 2:0. Mecz 11. kolejki ...

Cuiavia Inowrocław - BKS Bydgoszcz 3:1 (1:1), Błażej Wyrkowski 2 (28, 81), Kacper Maciejewski (68) - Oskar Andrzejewski (38)