Olimpia i Tarpan bez strat w B-klasie. Wyniki 3. kolejki [zdjęcia]

Piotr Pubanz
W Skarpie Gryf (na biało) nie zdołał odebrać punktów Łokietkowi.
W Skarpie Gryf (na biało) nie zdołał odebrać punktów Łokietkowi. Piotr Pubanz
Trzecia kolejka B-klasy nie przyniosła większych niespodzianek.

Liderująca Olimpia Wtelno bez większych problemów poradziła sobie z TKP Tuchola, wygrywając pewnie 4:1. Gospodarzom wystarczyło zaledwie 10 minut, aby skutecznie odebrać rywalowi chęci do walki, po zdobyciu trzech goli. Z czasem mecz się wyrównał, ale goście tylko raz zdołali zaskoczyć bramkarza gospodarzy (Remus).

Mecz był zacięty, momentami zbyt ostry, a sędzia pokazał aż 3 czerwone karteczki, w tym dwie dla tucholan. Bogatsi o trzy „oczka” wrócili z Wałdowa piłkarze Krajny II Sępólno. Goście dominowali od początku spotkania i już do przerwy prowadzili 3:0, po dwóch golach Łodzińskiego i Łepka. Po przerwie dla miejscowych trafił Chylewski, ale szybko odpowiedział Lewandowski. Krajna w tabeli plasuje się na trzecim miejscu.

Pierwszą wygraną w lidze zanotowała Gwiazda Sypniewo, która skromnie bo skromnie, ale jednak w Żalnie 1:0 zwyciężyła Pioniera Kęsowo. Niestety, ciągle bez punktów pozostają piłkarze Gryfa Piaseczno/Skarpa, którzy na własnym boisku nie dali rady Łokietkowi Wierzchucin Królewski, który do niedzieli również był bez punktów. W grupie drugiej kolejną wygraną zanotowała Victoria Śliwice, zwyciężając u siebie 3:1 Tor Laskowice. Gole dla miejscowych strzelali: Selka, Wróblewski i Gromowski.

Wyniki B-klasy Grupa 1 – 3. kolejka Pionier Kęsowo – Gwiazda 0:1, Olimpia – TKP 4:1, LZS Wałdowo - Krajna II 1:4, Gryf – Łokietek 1:2, Tarpan – Sokół 1:0.

11. Gryf Piaseczno/Skarpa 3 0 2-10

Grupa 2 – 2. kolejka Zryw – Ułani 3:1, Czarni – Wisła 1:6, Victoria - Tor 3:1, Strażak – Gwiazda 0:0, Tęcza – Wisła 2:0.

1. Wisła Gruczno 2 6 15-2
2. Tęcza Wiąg 2 6 4-0
3. Victoria Śliwice 2 6 6-3
4. Strażak Przechowo 2 4 3-1
5. Zryw Wielki Lubień 2 3 3-3
6. Tor Laskowice 2 1 2-4
7. Czarni Lniano 2 1 2-7
8. Gwiazda Bukowiec 2 1 2-3