Regulamin konfrontacji
1.ORGANIATORZY
Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki „Stara Ochronka”
Kino-teatr „Adria”, ul. Toruńska 30, Bydgoszcz
2.CEL IMPREZY
popularyzacja zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych;
przegląd zespołów tanecznych, konfrontacja poziomu i możliwości artystycznych;
wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie prezentowanych programów między instruktorami, choreografami i uczestnikami.
3.TERMIN I MIEJSCE IMPREZY
27 listopada 2010.Kino-teatr „ADRIA”, Ul.Toruńska 30, Bydgoszcz
4.TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ
nadesłanie karty zgłoszenia i płyty DVD z programem konkursowym do dnia 15 listopada 2010r.
o przyjęciu zgłoszenia zespoły zostaną powiadomione drogą e-mail lub telefonicznie do dnia 19.11.2010r.
5.KATEGORIE TANECZNE I WIEKOWE
Grupa A.
w imprezie mogą uczestniczyć zespoły pracujące w oparciu o różne techniki taneczne, prezentujące:
-spektakle ( czas 15 min.)
-miniatury, etiudy , inscenizacje ( 1-2 prezentacje o łącznym czasie do 8 min.).
W kategoriach wiekowych:
7-12 lat (do rocznika 1997)
13-16 lat (do rocznika 1993)
powyżej 16 lat ( od rocznika 1992)
Grupa B.
zespoły tańca nowoczesnego ( 1 prezentacja o czasie do 3 min.)
formacje hip-hop ( 1 prezentacja o czasie do 3 min.).
W kategoriach wiekowych:
12-15 lat (do rocznika 1994)
powyżej 15 lat ( od rocznika 1993)
6. WARUNKI UCZESTNICTWA
nadesłanie karty zgłoszenia w terminie
dokonanie 50% opłaty akredytacyjnej na konto organizatora (proszę zabrać dowód wpłaty) i reszty w dniu imprezy nie później niż do godz. 10.00 w Biurze Organizacyjnym.
dostarczenie w dniu przyjazdu nagrań z opisem( tytuł prezentacji i nazwa zespołu ), każde nagranie na oddzielnej płycie CD.
7.KRYTERIA OCENY
komisja powołana przez organizatora imprezy oceniać będzie:
dobór repertuaru i muzyki
pomysłowość , choreografię i technikę wykonania
estetykę i dobór kostiumów
ogólny wyraz artystyczny
8.NAGRODY
jury przyzna nagrody pieniężne , rzeczowe i dyplomy w każdej kategorii tanecznej i wiekowej oraz upominki (nagrody pocieszenia)
każdy zespół otrzyma dyplomy za udział
jury przyzna nagrody dla najlepszych choreografów
9.INNE ZAŁOŻENIA ORGANIZATORA
opłata akredytacyjna w wysokości 15 zł od osoby;
koszty podróży zespoły pokrywają we własnym zakresie;
instytucje zgłaszające zespół winny go ubezpieczyć na czas podróży i pobytu na imprezie;
instruktor i opiekunowie (odpowiednio do liczby uczestników) mają na imprezę wstęp bezpłatny;
rejestracja imprezy bez dokonania przed imprezą wpłaty w biurze organizacyjnym w wysokości 30 zł. jest zabroniona.
można zamówić płytę DVD z imprezy w cenie 30 zł.
organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie miejsca imprezy;
każdy zespół powinien posiadać odpowiednią liczbę opiekunów;
regulamin imprezy jest regulaminem wewnętrznym i kwestie sporne, nie ujęte w regulaminie rozstrzyga jury i organizator imprezy.
organizator zastrzega sobie prawo do zmiany przydziału nagród , łączenia kategorii wiekowych
i tanecznych oraz zmiany programu imprezy w przypadku zbyt małej lub zbyt dużej ilości zespołów.
10.INFORMACJE
Główny instruktor ds. tańca mgr Małgorzata Wójcik
Tel.052-585 15 01 ( 02,03 ) pon. i śr. w godz. 12.00-14.00
tel. komórkowy 600 227 962 ; e-mail : [email protected]
RAMOWY PROGRAM IMPREZY
08.00-09.00 -przyjazd i rejestracja zespołów
08.00-10.00 -próby sytuacyjne na scenie
10.00 -spotkanie z kierownikami zespołów
10.20 -próba prezentacji finałowej zespołów Grupy A
11.00 -rozpoczęcie imprezy
16.00 -wręczenie nagród Grupy A
15.00-16.00 -próby sytuacyjne zespołów z Grupy
16.30 -prezentacje konkursowe Grupy B
Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?