4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Koronowo
Zakres obowiązków: testy...
fot. pixabay.com/123rf.com

Tutaj poszukują do pracy w podbydgoskich gminach. Sprawdź oferty pracy!

Miejsce pracy: Koronowo Zakres obowiązków: testy przesiewowe, organizacja badań lekarskich, poradnictwo zdrowotne, pomoc przedlekarska, prowadzenie dokumentacji medycznej Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony Data rozpoczęcia: 01.06.2018 Wynagrodzenie brutto: od 500 PLN Wymagania:wykształcenie średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo Kontakt: Zakład Poprawczy i Schronisko Dla Nieletnich, tel. 52 3822 275 w godz. 9-14