Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno 0:1 w 23. kolejce 4. lgi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

Aleksander Ryska
  WYNIKI 23. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ
WYNIKI 23. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ Aleksander Ryska
W meczu na szczycie 4. ligi kujawsko-pomorskiej Pogoń Mogilno pokonała w Solcu Kujawski Pogoń 1:0, mimo iż przez 75 minut grała osłabiona po czerwonej (druga żółta) kartce dla Roberta Matelskiego.

Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno 0:1 (0:0)
g. 15:05 - rozpoczęła się 2 połowa
45+2 - przerwa, 0:0. Jeżeli taki wynikiem zakończy się spotkanie, a Kujawianka wygra będzie liderem tabeli.
45 - 0:0
40 - 0:0
35 - 0:0
30 - 0:0
25 - 0:0
20 - 0:0
16 - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Roberta Matelskiego. Goście w osłabieniu. Pierwsza kartka w 8 mi. za faul na Wituckim, który kontuzjowany musiał opuścić boisko
15 - 0:0
10 - 0:0
5 - 0:0
1 - Pogoń od środka, zaczął się mecz na szczycie 4 ligi. Wicelider podejmuje lidera.
g. 14 - Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)