Zawisza Bydgoszcz - Miedź Legnica 5:1 [ZDJECIA]

tom
W końcówce nie zapowiadało się na to, że Miedź strzeli bramkę honorową.

Zobacz więcej zdjęć z tego meczu

Jednak linia obrony Zawiszy zaspała w 85. minucie i w sytuacji sam na sam z Wojciechem Kaczmarkiem Piotr Madejski, na raty pokonał golkipera niebiesko-czarnych.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Zobacz skrót meczu Zawisza - Miedź (BRAMKI, WIDEO)
W końcówce nie zapowiadało się na to, że Miedź strzeli bramkę honorową. Zobacz więcej zdjęć z tego meczu Jednak linia obrony Zawiszy zaspała w 85. minucie i w sytuacji sam na sam z Wojciechem Kaczmarkiem Piotr Madejski, na raty pokonał golkipera niebiesko-czarnych. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Zobacz skrót meczu Zawisza - Miedź (BRAMKI, WIDEO) fot. Krzysztof Wiosna
Zawisza Bydgoszcz strzelecki popis w meczu z Miedzią zaczął już w 6. minucie. Niebiesko-czarni do trafienia Pawła Abbotta dołożyli jeszcze cztery kolejne i efektownie rozprawili się z zespołem Bogusława Baniaka. Zawisza awansował na trzecie miejsce w tabeli. Zawisza Bydgoszcz - Miedź Legnica 5:1