Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  6 : 2...

Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie [zdjęcia]

Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 : 2 (4:0) Radosław Wisz 4 (20, 42, 52, 72), Piotr Nadzieja (7), Jarosław Plewa (23), - Patryk Marcinkowski (79), Dawid Niemczewski (82) W 12 kolejce goście na własnym boisku wygrali wysoko z Pałuczanką i do Barcina przyjechali z myślą powalczenia o kolejne trzy punkty. Tym razem boisko zweryfikowało która z drużyn jest lepsza. Już do przerwy gospodarze cztery razy zmusili golkipera Mateusza Piwowarczyka z Jezior Wielkich do wyciągania piłki z bramki. Dobry dzień miał Radosław Wisz, który do przerwy i w drugiej połowie strzelił cztery gole. Po jednej bramce strzelili Piotr Nadzieja i Jarosław Plewa. W końcówce goście zdobyli dwie bramki, które nie miały większego znaczenia na końcowy wynik.

Niedzielne spacery na kieleckim Stadionie. Pogoda rozpieszcza mieszkańców (ZDJĘCIA)